Peter Podgoršek – državni šolski prvak

5.6.2013
4. in 5. junij bi lahko razglasili za dan ledinskih športnikov, saj so se v teh dveh dnevih kar kopičile odlične uvrstitve naših športnikov. 5. 6. 2013 je na stadionu Žak potekalo finale v atletiki ljubljanskih šol. Odlično se je odrezal učenec 9. razreda Žan Kukovec, ki se je v kvalifikacijah s perfektnim časom 7.88 suvereno uvrstil v sam finale in tam osvojil odlično 7. mesto. Izvrstno pa se je odrezala tudi naša štafeta, v sestavi Gala Meška, Žana Kukovca, Jana Leskovarja in Petra Podgorška, ki je osvojila 5. mesto. Le dan pred tem pa je v Kopru potekalo državno šolsko prvenstvo v atletiki, kamor se je uvrstil le en učenec OŠ Ledina, Peter Podgoršek, in si z odličnim skokom, dolgim 5.42 m, priboril naslov državnega šolskega prvaka.

Iskrene čestitke Petru Podgoršku in vsem ostalim tekmovalcem!